Hírek
2020. Szeptember 03. 14:09, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok
18 éves lány akarta megvesztegetni a rendőröket
Büntetését akarta elkerülni az engedély nélkül vezető 18 éves fiatal nő.
A Balassagyarmati Rendőrkapitányság munkatársai szeptember elsején 13 óra 57 perckor Bercel belterületén ellenőriztek egy személykocsival közlekedő 18 éves hatvani lakost. A rendőrök megállapították, hogy a járművezető érvényes vezetői engedéllyel nem rendelkezik. A nő – azért, hogy a büntetést elkerülje – a rendőröknek készpénzt ajánlott fel, amelyet az egyenruhások nem fogadtak el - közölte a rendőrség.
A Balassagyarmati Rendőrkapitányság munkatársai a sofőrt előállították és vele szemben engedély nélküli vezetés szabálysértés elkövetése miatt eljárást indítottak. A rendőrök hivatali vesztgetés bűntett gyanúja miatt az eljárás során keletkezett iratokat az ügyben illetékes Központi Nyomozó Főügyészség részére továbbítják.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Már több mint 20 ezer fiatal jutott lakáshoz az Otthon Start Programnak köszönhetően
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint az 1. héten megtartott ötös lottó számsorsoláson, a Szilveszteri Szuperlottón a következő számokat húzták ki:
2026. Január 01. 09:46, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: 2026 a közös döntésünk éve lesz
2026. Január 01. 09:45, csütörtök | Belföld
Sulyok Tamás: találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére
Az új évben uralkodjék közöttünk a megértés és a szeretet, találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök szerda éjfél után a közmédiában.
