Városlista
2026. február 16, hétfő - Julianna

Hírek

2021. December 27. 11:06, hétfő | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

A kacsázás buktatta le

A kacsázás buktatta le

Kábítószer hatása alatt vezetett, ezért büntetőeljárást indítottak a rendőrök.

A körzeti megbízottak december 25-én este Siófokon ellenőriztek egy kocsival közlekedő ádándi lakost. A sofőr bizonytalan úttartásánál a zavart viselkedése, töredező beszéde, a kötelező felelősségbiztosítás hiánya, valamint az intézkedő egyenruhások részére két darabban átadott vezetői engedélye volt árulkodóbb, ezért a rendőrök mintavétel céljából előállították a kapitányságra – közölte a rendőrség.

A 41 éves férfivel szemben alkalmazott gyorsteszt az amfetamin, a kannabisz és az ecstasy hatóanyagára is pozitív eredményt jelzett.

A nyomozók kábítószer birtoklása, valamint járművezetés bódult állapotban vétség gyanúja miatt indítottak eljárást a sofőr ellen, akit még aznap este gyanúsítottként hallgattak ki.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 15. 15:00, vasárnap | Belföld

ÉKM: az új KRESZ-ben kiemelt figyelmet kapnak a fogyatékossággal élők

A fogyatékossággal élőket képviselő szervezetekkel folytatódott pénteken az új KRESZ-szabályok egyeztetése.

2026. Február 15. 11:00, vasárnap | Belföld

Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár

Közúti balesetet szenvedett Tállai András, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkára szombaton.

2026. Február 15. 08:46, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: A TISZA ki fogja zsebelni a magyar családokat

A 2026-os év a győzelem éve lesz a családok, a jobboldal, a Fidesz és Magyarország számára – jelentette ki Orbán Viktor a Várkert Bazárban tartott évértékelő beszédében.

2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld

Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán

A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -