Hírek
2012. Július 30. 16:58, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset miatt teljes útzár van az M7-es főváros felé vezető oldalán Balatonszárszónál - órákig tart a műszaki mentés
Egy fát szállító román kamion balesete miatt teljes útzár van az M7-es autópálya főváros felé vezető oldalán Balatonszárszó és Balatonőszöd között; a műszaki mentés órákat vesz igénybe, a járműveket a 7-es útra terelik - közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense hétfőn az MTI-vel.
Méhes Dóra tájékoztatása szerint a 16 óra körül történt balesetnek nincs sérültje, de az oldalára borult jármű szinte az egész pályatestet elfoglalja. A fűrészelt faáru leszóródott az útra.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a forgalmat Balatonőszödnél leterelik az autópályáról, és Balatonszárszónál lehet rá visszatérni.
Mivel a felborult jármű vezetőfülkéje a két pályatestet elválasztó szalagkorlátra dőlt, ezért az adott pályaszakaszon a Nagykanizsa irányába haladók nem használhatják a belső sávot, csak a külső és a leállósávon tudnak haladni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 16. 13:00, hétfő | Belföld
Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében
Mivel Ukrajna továbbra sem indította újra a tranzitot a Barátság kőolajvezetéken, Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében az Adria-kőolajvezetéken keresztül
2026. Február 16. 11:00, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Marco Rubio a béke megteremtésének lehetőségéről tárgyal Budapesten
A béke megteremtésének lehetőségéről és a magyar-amerikai kapcsolatokról tárgyal majd Budapesten Marco Rubio amerikai külügyminiszter
2026. Február 16. 09:00, hétfő | Belföld
Változékony, szeles idő várható a héten, csütörtökön jelentős mennyiségű csapadék érkezhet
A hét elején lassú melegedés kezdődik, a hőmérséklet csúcsértéke 3 és 9 Celsius-fok között alakul, de elszórtan előfordulhat eső, havas eső, hó.
2026. Február 16. 07:35, hétfő | Belföld
Magyar Péter: sorsfordító pillanatban vagyunk
Sorsfordító pillanatban vagyunk, most dől el, hogy maradunk egy félelemre, gyűlöletre és lopásra épülő rendszerben, vagy visszavesszük végre a jövőnket
