Hírek
2021. Augusztus 18. 12:09, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Egy hét alatt több mint nyolcezerszer intézkedtek gyorshajtás miatt a rendőrök
Egy hét alatt 8601 esetben intézkedtek a rendőrök sebességtúllépés miatt - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata a police.hu honlapon.
A közlemény szerint 2509 alkalommal meg is állították a szabályszegőket. 2427 emberrel szemben bírságot szabtak ki, míg 82 sofőr ellen eljárást kezdeményeztek. A többi 6092 esetben leállítás nélküli ellenőrzés történt, a gépkocsivezetők bírságukra postai úton számíthatnak.
Az Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózata (ROADPOL) augusztus 9. és 15. között tartotta Speed elnevezésű fokozott közúti ellenőrzését, amelyhez a magyar rendőrség is csatlakozott.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 17. 07:32, hétfő | Belföld
Lehűlés érkezik erős széllel és esővel a hét elején
2025. November 16. 08:34, vasárnap | Belföld
MÁV: december 14-től érvényes az új menetrend, egyes vonalakon bővülhetnek a szolgáltatások
2025. November 16. 08:31, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor nagyon megdicsérte saját kormányzását
A miniszterelnök szerint Magyarországon van az egyik legstabilabb és leghatékonyabb kormányzás Európában.
