Városlista
2026. július 2, csütörtök - Ottó

Hírek

2013. Július 22. 07:26, hétfő | Belföld
Forrás: MTI

Enyhén erősödött a forint hétfő reggelre

Enyhén erősödött a forint hétfő reggelre

Kissé erősödött a forint péntek délutáni jegyzéseihez képest hétfő reggelre a főbb valutákhoz képest a nemzetközi devizapiacokon.

Az euró 7 óra tájban 295,29 forinton forgott a péntek délutáni 295,96 forint után. A svájci frank árfolyama 239,47 forintról 238,86 forintra, a dolláré 225,50 forintról 224,52 forintra, a japán jené pedig 2,2514 forintról 224,52 forintra ment le.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 02. 06:46, csütörtök | Belföld

Katasztrófavédelem: nyugaton és keleten is vihar okozott károkat

Az ország nyugati és keleti felén is károkat okozott a vihar szerda délután, Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében sok helyen kérik a tűzoltók segítségét

2026. Július 02. 06:43, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: a kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról

A kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról - közölte a miniszterelnök Facebook-oldalán.

2026. Július 01. 11:00, szerda | Belföld

Országos közlekedésszervező és gördülőállomány-kezelő társaság jön létre az uniós források felhasználhatósága érdekében

Benyújtotta kedden a kormány az országos közlekedésszervező és az országos gördülőállomány-kezelő társaság létrehozása érdekében szükséges törvényjavaslatot az Országgyűlésnek.

2026. Július 01. 11:00, szerda | Belföld

OGY - Megszűnik a Szuverenitásvédelmi Hivatal

A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről döntött az Országgyűlés keddi ülésén.