Városlista
2025. augusztus 14, csütörtök - Marcell

Hírek

2015. December 13. 05:00, vasárnap | Sport
Forrás: mti

EURO-2016 - A szurkolók választhatják ki a magyar válogatott mezét

EURO-2016 - A szurkolók választhatják ki a magyar válogatott mezét

A magyar válogatott sportszergyártója szombaton bejelentette, hogy a szurkolók választhatják ki, milyen mezben lépjen pályára a csapat a jövő évi, franciaországi Európa-bajnokságon.

A cég közleménye szerint a piros hazai és a fehér idegenbeli szerelést illetően egyaránt kétféle változat közül választhatnak a drukkerek, a megszokott, tradicionális színvilágba azonban nem nyúltak bele a tervezők. A klasszikus mezt egy innovatív, függőleges csíkokkal díszített verzióval versenyezteti meg az adidas.

A mezekre a nemzetisport.hu/magyarmez és a telesport.hu oldalon lehet szavazni jövő hét szerda éjfélig, az eredmény a két felület összesített szavazatai alapján születik majd meg.

A kontinensviadal csoportsorsolása ma 18 órakor kezdődik Párizsban.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 13. 17:11, szerda | Sport

Kovács Ádám, a nagy visszatérő, a dobogó második fokán végzett a Histo Cup-on!

A balesetéből felgyógyuló Kovács Ádámot kétszer is a második helyen intette le a kockás zászló a Salzburgringen.

2025. Augusztus 13. 07:24, szerda | Sport

A BL kapujában a Fradi