Városlista
2026. július 2, csütörtök - Ottó

Hírek

2017. Május 31. 07:20, szerda | Belföld
Forrás: mti

Felborult egy kocsikat szállító tréler az M5-ösön

Felborult egy kocsikat szállító tréler az M5-ösön

Felborult egy gépkocsit szállító tréler szerda reggel az M5-ös autópálya Röszke felé vezető oldalán, a 93-as kilométernél, útzár van érvényben - közölte a katasztrófavédelem a honlapján.

A balesetben az elsődleges információink szerint senki nem sérült meg, a jármű két gépkocsit szállított.

A műszaki mentés idejére az autópálya érintett szakaszának országhatár felé vezető oldalát teljes szélességében lezárták.

A police.hu portálon olvasható tájékoztatás szerint Szeged irányában a rendőrök Kecskemét dél csomópontnál leterelik az autópálya forgalmát, az autósok Kiskunfélegyháza észak csomópontnál tudnak visszatérni a sztrádára.

Címkék: autóbaleset, kocsi, M5, tréler

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 02. 06:46, csütörtök | Belföld

Katasztrófavédelem: nyugaton és keleten is vihar okozott károkat

Az ország nyugati és keleti felén is károkat okozott a vihar szerda délután, Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében sok helyen kérik a tűzoltók segítségét

2026. Július 02. 06:43, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: a kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról

A kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról - közölte a miniszterelnök Facebook-oldalán.

2026. Július 01. 11:00, szerda | Belföld

Országos közlekedésszervező és gördülőállomány-kezelő társaság jön létre az uniós források felhasználhatósága érdekében

Benyújtotta kedden a kormány az országos közlekedésszervező és az országos gördülőállomány-kezelő társaság létrehozása érdekében szükséges törvényjavaslatot az Országgyűlésnek.

2026. Július 01. 11:00, szerda | Belföld

OGY - Megszűnik a Szuverenitásvédelmi Hivatal

A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről döntött az Országgyűlés keddi ülésén.