Hírek
2011. Szeptember 27. 07:49, kedd |
Bulvár
Forrás: Story Online
Fenekét mutogatta a Megasztár ítésze
Jennifer Lopez túl a negyvenen sem rejtegeti méltán híres hátsóját, és nincs is oka rá igazából.
Mióta bekerült az amerikai Megasztár, vagyis az American Idol zsűritagjai közé Jennifer Lopez, azóta ismét menő énekesnőként tekintenek rá. Így a hétvégi iHeartRadio fesztivál fellépői közül sem maradhatott ki. A lehetőséget pedig nagyon meghálálta, javarészt az öltöztetőjének köszönhetően. J.Lo tollakból álló rövidke ruhája ugyanis úgy kezdett viselkedni a heves táncmozdulatok közben, mint még amikor egy óriási piros madarat díszített. Vagyis bőszen felemelkedett, szabaddá téve ezzel a kétgyermekes sztármami hátsófelét. Amit a közönség nem bánt, hiszen negyvenkét éves kora ellenére is remek formában van kedvenc Lopezünk. Főként több millióra biztosított világhírű déli domborulatai.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 02. 08:00, csütörtök | Bulvár
Ákos daganatos betegség miatt lemondja nyári fellépéseit
Idén tavasszal rosszindulatú daganatos betegséget diagnosztizáltak Ákosnál, ezért a Kossuth-díjas dalszerző-énekes a gyógyulás érdekében lemondja valamennyi idei nyári koncertjét -
2026. Június 17. 17:00, szerda | Bulvár
A Sanghaji Televíziós Fesztiválon versenybe száll a Hunyadi című sorozat
2026. Május 23. 14:00, szombat | Bulvár
Vonattal, lóháton és gyalogosan is mennek a zarándokok Csíksomlyóra, medvehajtást is tartottak a helyszínen
Vonattal, lóháton és gyalogosan is vonulnak a zarándokok a székelyföldi Csíksomlyóra, a szombaton a Kis- és Nagysomlyó-hegy közötti nyeregben tartandó pünkösdi búcsús szentmisére.
2026. Május 20. 15:00, szerda | Bulvár
A 20. Balatonfüredi Nemzetközi Gitárfesztiválon koncertsorozat és hangszerkiállítás várja az érdeklődőket
Hazai és külföldi előadók koncertjei, a fesztivál múltját bemutató fotó- és hangszerkiállítás, valamint mesterkurzusok várják az érdeklődőket a 20. Balatonfüredi Nemzetközi Gitárfesztiválon június második felében
