Hírek
2020. Június 13. 10:01, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Ficsak: világszerte egyedülálló a magyar kormány családpolitikája
Világszerte egyedülálló a magyar kormány családpolitikája - emelte ki a Fiatal Családosok Klubja (Ficsak) alapítója az M1 csatorna péntek esti műsorában.
Király Nóra azt mondta: Magyarországon 2010 óta évről évre újabb családtámogatási programokat jelent be a kormány, amelyek eredménye megmutatkozik a statisztikákban is. Példaként említette, hogy az első negyedévben több gyermek született, mint tavaly az év azonos időszakában.
Úgy értékelt, a magyar kormány számára a család az első, minden lépése azt célozza, hogy a demográfiai mutatók javuljanak.
Király Nóra hozzátette, a kormány, a családügyi államtitkárság folyamatosan dolgozik azon, hogy a különböző támogatások igénylését megkönnyítse.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 02. 15:00, csütörtök | Belföld
KSH: a GDP-arányos hiány 4,7 százalékos volt 2025-ben
2026. Április 02. 13:00, csütörtök | Belföld
A cseh elnök szerint Szijjártó teljesen elvesztette a hitelességét, Szijjártó válaszolt
Lavrovval folytatott szívélyes beszélgetései miatt adott hangot félelmeinek a cseh elnök.
2026. Április 02. 11:00, csütörtök | Belföld
Főpolgármesteri Hivatal: aláírták a Budapesti Kerékpáros Futárok Közlekedésbiztonsági Chartáját
2026. Április 02. 09:00, csütörtök | Belföld
A külföldön dolgozó fiataloknak is biztosítaná a 3%-os hitelt a kormány
A kormányzat jelenleg is vizsgálja, hogyan tudja az Otthon Start hitelprogramot, a fix 3 százalékos hitelt kiterjeszteni és biztosítani a külföldön dolgozó magyarok számára is
