Hírek
2015. Augusztus 21. 07:23, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Forgalomkorlátozások lesznek Budapesten a triatlonverseny miatt

Jelentős forgalomkorlátozások lesznek Budapesten az Ironman triatlonverseny miatt pénteken és szombaton Budapesten - közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) az MTI-vel.
Tájékoztatásuk szerint már csütörtökön lezárták a budai alsó rakpartot,
- a Dombóvári út,
- a Pázmány Péter sétány
- és a Neumann János út egy-egy szakaszát,
Péntek este 10 órától pedig nem lehet majd közlekedni szombat este 10 óráig
- a pesti alsó rakparton,
- a Széchenyi téren,
- a Lánchídon,
- a Clark Ádám téren,
- a Dísz téren,
- a Halász utca,
- a Fő utca,
- a Hunyadi János út,
- a Palota út,
- a Váralja utca,
- az Alagút utca,
- a Jégverem utca,
- a Bem rakpart,
- a Budafoki út,
- a Műegyetem rakpart,
- valamint a Népfürdő utca egy-egy szakszán.
Ezek a korlátozások szombat este 10 óráig lesznek érvényben.
A lezárások miatt módosul több felszíni közösségi közlekedési járat menetrendje is, a 2-es villamos megosztva, két szakaszon közlekedik, a 15-és 115-ös, a 17-es és 86-os, a 33-as a 103-as és a 153-as busz, a 19-es és 41-es villamos, valamint a 916-os és a 990-es éjszakai busz terelt útvonalon közlekedik a lezárások ideje alatt.
btiv \ ksy
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 28. 08:40, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: a kínai BYD újabb nagyberuházása 620 új munkahelyet teremt Komáromban
A kínai BYD 32 milliárd forint értékű beruházással új elektromosbusz-gyártó üzemet épít Komáromban, amelynek köszönhetően 620 új munkahely jön majd létre
2025. Június 28. 08:38, szombat | Belföld
E.ON: informatikai átállás miatt késhetnek az MVM Next elszámoló számlái
Az E.ON Hungária Csoport informatikai átállása miatt az MVM Next elszámoló számlái akár 3 hetet is késhetnek - közölte az E.ON és az MVM Next pénteken az MTI-vel.
2025. Június 28. 08:32, szombat | Belföld
Másodfokú hőségriasztás lép életbe hétfőtől
Másodfokú hőségriasztást rendel el a HungaroMet Zrt. előrejelzése alapján az országos tisztifőorvos Magyarország teljes területére hétfő 0 órától július 4., péntek 24 óráig
2025. Június 28. 08:30, szombat | Belföld
Orbán szerint a Vokssal megállították Ukrajna uniós csatlakozását
A Voks 2025 több mint 2 millió szavazatával megállítottuk Ukrajna európai uniós csatlakozását - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország című műsorában.