Városlista
2025. június 28, szombat - Levente, Irén

Hírek

2017. Január 17. 18:58, kedd | Belföld
Forrás: mti - fotó:police.hu

Járműben rejtőzködő határsértőket találtak Csongrádban

Járműben rejtőzködő határsértőket találtak Csongrádban

A Csongrád megyei rendőrök több járműben tizenhárom határsértőt találtak a röszkei, valamint a kiszombori határátkelőhelyen - tájékoztatta a megyei főkapitányság szóvivője kedden az MTI-t.

Szabó Szilvia közölte, a kiszombori átkelőn hétfőn éjfél előtt vizsgáltak át a rendőrök egy bolgár autót, s az utastérben kialakított rejtekhelyen egy iraki férfit találtak. A bolgár sofőr és az iraki határsértő ellen a román hatóságok indítottak eljárást.

A röszkei autópálya határátkelőhelyen a rendőrök két szerb és két macedón teherautó szigorított vizsgálata során összesen tizenkét határsértőt találtak a járművek rakterében megbújva. A rendőrök a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően a migránsokat visszakísérték az ideiglenes biztonsági határzárhoz - tudatta a szóvivő.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 28. 08:40, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: a kínai BYD újabb nagyberuházása 620 új munkahelyet teremt Komáromban

A kínai BYD 32 milliárd forint értékű beruházással új elektromosbusz-gyártó üzemet épít Komáromban, amelynek köszönhetően 620 új munkahely jön majd létre

2025. Június 28. 08:38, szombat | Belföld

E.ON: informatikai átállás miatt késhetnek az MVM Next elszámoló számlái

Az E.ON Hungária Csoport informatikai átállása miatt az MVM Next elszámoló számlái akár 3 hetet is késhetnek - közölte az E.ON és az MVM Next pénteken az MTI-vel.

2025. Június 28. 08:32, szombat | Belföld

Másodfokú hőségriasztás lép életbe hétfőtől

Másodfokú hőségriasztást rendel el a HungaroMet Zrt. előrejelzése alapján az országos tisztifőorvos Magyarország teljes területére hétfő 0 órától július 4., péntek 24 óráig

2025. Június 28. 08:30, szombat | Belföld

Orbán szerint a Vokssal megállították Ukrajna uniós csatlakozását

A Voks 2025 több mint 2 millió szavazatával megállítottuk Ukrajna európai uniós csatlakozását - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország című műsorában.