Hírek
2015. December 23. 07:32, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Két emberrel a Dunába borult egy csónak Dunavarsánynál
Két emberrel a folyóba borult egy csónak a Kis-Duna-ágon Dunavarsánynál, a Taksony vezér híd közelében kedd este. Egy embert kimentettek, a másikat keresik - közölte a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI-vel.
Csámpai Attila elmondta: a két férfi közül az egyiket egy arra járó szabad napos tűzoltó ki tudta menteni, a másik férfit két csónakkal a szigetszentmiklósi tűzoltók, valamint a délegyházi önkéntes tűzoltók keresik, illetve a helyszínre tart a fővárosi katasztrófavédelem búvárszolgálata is. A kimentett férfi nem sérült meg - tette hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 17. 12:00, vasárnap | Belföld
Havasi Bertalan kicsinyesnek nevezte Magyar Pétert
Az utolsó fillérik kéri a végkielégítését, mivel az jár.
2026. Május 17. 11:00, vasárnap | Belföld
Tanács Zoltán: a tudomány szabadsága nem azonos az ellenőrizhetetlenséggel
2026. Május 17. 11:00, vasárnap | Belföld
A BYD tovább erősít a stratégiai helyszínként kezelt magyar piacon
2026. Május 16. 15:00, szombat | Belföld
Agrárszektor.hu - Bóna Szabolcs: el kell fogadni, hogy nagy változásokra van szükség
Adatvezérelt élelmiszertermelést, a tudásra és a fogyasztói igényekre jobban alapozó, és mindenekelőtt együttműködő agráriumot szeretne látni az új agrár- és élelmiszergazdasági miniszter
