2024. május 5, vasárnap - Györgyi

Hírek

2013. Október 14. 10:00, hétfő | Helyi

Kikapott a Vasas a Kaposvártól

A Vasas meglepetésre hazai pályán egy góllal kikapott a Kaposvártól a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.

A vendégek az első negyedben négygólos előnyre tettek szert, de a következő két játékrészben a Vasas gólt sem kapva fordított. Az utolsó nyolc percben aztán az angyalföldiek bizonyultak gólképtelennek, miközben a Kaposvár háromszor is betalált, így végül nyert.

Férfi ob I., 5. forduló:
TEVA-Vasas - Kaposvári VK 8-9 (2-6, 3-0, 3-0, 0-3)
--------------------------------------------------
legjobb góldobók: Brguljan 4, illetve Dőry, Kincses, Juhász-Szelei, Gros 2-2

OSC-Újbuda - ZF-Eger 8-12 (1-2, 2-3, 3-2, 2-5)
----------------------------------------------
legjobb góldobók: Simon, Tóth, Szécsi 2-2, illetve Bátori, Hárai, Kovács, Salamon 2-2

Korábban:
Széchenyi Bank-FTC - A HÍD Szeged VE 6-8 (2-1, 0-4, 2-2, 2-1)
-------------------------------------------------------------
legjobb góldobók: Swift 3, illetve Tóth M. 3

Hegyvidék-Ybl - Debreceni VSE, MOM Sportuszoda 6-19 (1-5, 2-5, 2-3, 1-6)
------------------------------------------------------------------
legjobb góldobók: Ádám, Major 2-2, illetve Busila 5

PVSK-Fűszért - BVSC-Zugló 10-12 (2-2, 3-4, 4-3, 1-3)

2024. Május 04. 08:35, szombat | Sport

Férfi divízió I/A-vb - Hosszabbításban győzelem az olaszok ellen, szombaton dől el a feljutás

A magyar férfi jégkorong-válogatott hosszabbítás után 3-2-re legyőzte a házigazda olasz csapatot pénteken a bolzanói divízió I/A-világbajnokság negyedik fordulójában.

2024. Május 04. 06:00, szombat | Belföld

Szijjártó Péter szerint az elmúlt években a magyar külpolitika mindig a jó válaszokat találta meg

Az elmúlt évek súlyos kihívásai során a magyar külpolitika mindig a jó válaszokat találta meg, eközben Brüsszel kudarcot vallott a válságokra történő reagálás során

A Fidesz és a KDNP összes vezető politikusa az országot járja majd a következő hetekben

Megkezdjük a valaha volt legnagyobb, legerősebb európai parlamenti kampány második szakaszát, a Fidesz és a KDNP összes vezető politikusa az országot járja majd a következő hetekben