Városlista
2025. november 18, kedd - Jenő

Hírek

2013. Május 21. 08:59, kedd | Helyi
Forrás: Országos Meteorológiai Szolgálat

Lehűlést hoz a hétvége

Lehűlést hoz a hétvége

Ma az ország nagy részén az időnként erősen megnövekvő felhőzet mellett több órára kisüt a nap, főként északon és nyugaton várható szórványosan zápor, ma az Alpokalján, holnap az Északi-középhegység térségében egy-egy zivatar is kialakulhat. Holnap délutántól dél felől fokozatosan megnövekszik a fátyolfelhőzet, amely estétől meg is vastagszik, és akkor délen már eső is lehet. A délnyugati szél többfelé megélénkül, helyenként megerősödik, zivatarok környezetében átmenetileg viharossá fokozódik.

A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 7 és 12 fok között valószínű. A legmagasabb nappali hőmérséklet kedden 20 és 25 fok között alakul.

Szerdától szombatig többnyire erősen felhős idő várható, és sokfelé kell esőre, záporra, helyenként zivatarra számítani. Később kevesebb felhő, az ország nagyobb részén többórás napsütés ígérkezik, de elszórtan zápor, zivatar továbbra is valószínű.

Jelentős mennyiségű csapadék (legalább napi 5 mm) az ország területének 80 százalékán lehet.

A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet eleinte általában 8, 13, később 4, 10 fok között alakul. A legmagasabb nappali hőmérséklet 14, 22 fok között várható -derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat jelentéséből.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi

Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei

A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.

2025. November 17. 15:39, hétfő | PR

Leslie Mandoki volt a 24. Hifi Show díszvendége

a zene, a kultúra és a béke nagykövete ismét Budapesten.

2025. November 17. 07:35, hétfő | Sport

Magyar-ír - Csányi Sándor: talán megérdemeltük volna a pótselejtezőt

A 72 éves sportvezető bő egy órával a lefújás után is könnyes szemmel nyilatkozott, de három rövid mondat után elérzékenyülve távozott.

2025. November 17. 07:33, hétfő | Életmód

A Földindulás kapta a legjobb drámai film díját Franciaországban

A legjobb drámai film díját nyerte el Pozsgai Zsolt Földindulás (Landlside) című filmje a franciaországi Reims városában, a Red Movie Awards kiemelt európai filmfesztiválon