Hírek
2012. Február 01. 08:12, szerda |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Üljön bele a Lexus gyönyörű autójába! - VIDEÓ
Minőség és sportosság egyenlő Lexus.
Az idén megrendezett Detroiti Autószalonon mutatkozott be a Lexus új nagyágyúja, az LF-LC tanulmány, mely a 2012-es év egyik legnagyobb durranásának ígérkezik. Ezt a legfrissebb róla készült videó csak megerősíteni tudja, amelynek segítségével képzeletben helyet foglalhatunk a japánok büszkeségében.
A videó és a dizájn a Toyota kaliforniai, Newport Beach-i stúdiójában készült, és hallhatjuk benne a különböző elemek (fényszóró, hátsó lámpa, hűtőrács, kardánalagút és sok egyéb alkatrész) megszületésének hogyanját és inspiráló tényezőit is.
Hogy a koncepcióból gyártásba küldött darab lesz-e, az egyelőre kérdés, de ha megvalósul, akkor valahol 100-130 ezer dollár (23-29 millió forint) körüli árra számíthatnak a leendő vevők. Továbbá felröppent a lehetősége egy olcsóbb, kupé modell gyártásának is, mely a 2010-ben bemutatott SC 430-as Lexusra hajazna.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 02. 15:00, csütörtök | Belföld
KSH: a GDP-arányos hiány 4,7 százalékos volt 2025-ben
2026. Április 02. 13:00, csütörtök | Belföld
A cseh elnök szerint Szijjártó teljesen elvesztette a hitelességét, Szijjártó válaszolt
Lavrovval folytatott szívélyes beszélgetései miatt adott hangot félelmeinek a cseh elnök.
2026. Április 02. 11:00, csütörtök | Belföld
Főpolgármesteri Hivatal: aláírták a Budapesti Kerékpáros Futárok Közlekedésbiztonsági Chartáját
2026. Április 02. 09:00, csütörtök | Belföld
A külföldön dolgozó fiataloknak is biztosítaná a 3%-os hitelt a kormány
A kormányzat jelenleg is vizsgálja, hogyan tudja az Otthon Start hitelprogramot, a fix 3 százalékos hitelt kiterjeszteni és biztosítani a külföldön dolgozó magyarok számára is
