Hírek
2024. Május 30. 12:32, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Öt párt szerezhet mandátumot az EP-választáson öt kutatóintézet szerint
Várhatóan a kormánypártok szerzik a legtöbb mandátumot a június 9-i európai parlamenti választáson, mellettük négy másik pártnak van reális esélye a bejutásra
- derült ki öt közvéleménykutató intézet közösen rendezett kerekasztal-beszélgetésén csütörtökön, Budapesten.
Az Alapjogokért Központ, a Magyar Társadalomkutató Kft., a Nézőpont Intézet, a Reál-PR 93 és a Századvég a rendezvényen bemutatott felméréseiből az látszik, hogy a Fidesz-KDNP támogatottsága stabilan magas, utánuk a legtöbb szavazatot a Tisza Párt szerezheti meg, majd a DK-MSZP-Párbeszéd következik, a Mi Hazánk és a Magyar Kétfarkú Kutyapárt pedig a bejutási határon egyensúlyoz.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 02. 10:14, péntek | Belföld
Változékony idő várható az új év első hétvégéjén
2026. Január 02. 10:12, péntek | Belföld
NAV: elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok
Már elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) csütörtökön az MTI-t.
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Már több mint 20 ezer fiatal jutott lakáshoz az Otthon Start Programnak köszönhetően
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint az 1. héten megtartott ötös lottó számsorsoláson, a Szilveszteri Szuperlottón a következő számokat húzták ki:
