Hírek
2021. Május 07. 17:09, péntek |
Kék hírek
Forrás: mti - police.hu
Piacon árulta a kokaint, mintegy 42 millió forint értékben találtak nála drogot
Másfél kilogramm kokaint és más drogokat találtak a rendőrök egy kábítószer-kereskedőnél - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság pénteken a police.hu oldalon.
Azt írták, hogy a nyomozók tetten érték a dílert, miközben kokaint adott el egy férfinak a soroksári piac környékén. Az 51 éves kábítószer-kereskedőt és 56 éves vásárlóját elfogták.
A nyomozók a díler erzsébetvárosi lakásán különféle kábítószergyanús anyagokat, és azok porciózására szükséges eszközöket találtak. Lefoglaltak több mint 1,5 kilogramm kokaint, 40 gramm zöld, 15 gramm barna színű kábítószergyanús anyagot, valamint csaknem 3,5 millió forintot és 2000 eurót.
A rendőrség szerint a drogot értéke eléri a 42 millió forintot.
A BRFK nyomozói a két budapesti férfi közül a vásárlót kábítószer birtoklása, az eladót kábítószer-kereskedelem elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki gyanúsítottként.
A rendőrök a dílert őrizetbe vették és kezdeményezték a letartóztatását - áll a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még
2025. November 17. 07:31, hétfő | Kék hírek
Országos közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik a közutakon
Elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki az az országos közlekedésbiztonsági akció, amely ma kezdődik a közutakon.
2025. November 13. 07:29, csütörtök | Kék hírek
BRFK: ellopott, majd kórházi inkubátorban hagyott egy csecsemőt egy nő Budapesten
2025. November 11. 07:37, kedd | Kék hírek
BRFK: egy kábítószer-kereskedelmi ügy miatt tartottak razziát hétvégén egy budapesti belvárosi klubban
Egy kábítószer-terjesztőkkel szemben folytatott nyomozás miatt, konkrét bűnügyi információk alapján tartott a rendőrség razziát hétvégén Budapesten, egy belvárosi szórakozóhelyen
