Hírek
2011. November 26. 15:15, szombat |
Bulvár
Forrás: Stop.hu
Rommá verték és összerugdosták VV Shadit

Néhány fiatal úgy gondolta, VV Shadinak vezekelnie kell a VV Attilához szegezett kijelentése miatt, ugyanis csütörtök este csúnyán elbántak a feltörekvővel.
- Amint beléptem a szórakozóhelyre, kiszúrtak maguknak az Attila-szimpatizánsok, akik ezt hangoztatták is magukról, úgyhogy gondolom, az lehetett a problémájuk, hogy a kiesésem alkalmával ígéretet tettem Attilának, hogy kitálalok róla - kezdte Shadi a Cool TV NekedValó című műsorában.
- Feléjük fordultam, hogy mit akarnak, és ekkor kaptam egy pofont. Mondtam a srácnak: ha verekedni akar, akkor álljon elém, ne hátulról támadjon. De a fiú abban a pillanatban a biztonsági őr mögé bújt, aki minden bizonnyal a haverja volt, mert ahelyett, hogy megakadályozta volna a balhét, inkább végignézte. A következő pofont már nem hagytam annyiban, aztán valahogy a földre kerültem, és akkor a barátai elkezdtek rugdosni - folytatta a kiesett játékos.
- Be kellett volna mennem a kórházba, hogy látlelettel bizonyítsam a támadást, az arcom és a combom sérült meg, de végül úgy döntöttem, hogy nem jelentem fel őket - idézi a jordán fiút az Új Ász.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 14. 07:37, csütörtök | Bulvár
Sziget - Rekordmennyiségű sátrat adományoztak a Máltai Szeretetszolgálatnak a látogatók
Idén minden korábbi évhez képest kevesebb gazdátlan kempingfelszerelést hagytak hátra maguk után a Sziget fesztivál résztvevői, de rekordmennyiségű sátrat, matracot és takarót adtak le a gyűjtőpontokon
2025. Augusztus 13. 07:27, szerda | Bulvár
OMSZ: komolyabb beavatkozásra nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, 1500 esetben nyújtottak segítséget
Komolyabb mentőbeavatkozásokra eddig nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, rendkívüli esemény nem történt - közölte az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) kedd délután az MTI-vel.
2025. Augusztus 12. 07:43, kedd | Bulvár
Medúzák miatt leállt Nyugat-Európa legnagyobb atomerőműve Franciaországban
2025. Augusztus 12. 07:40, kedd | Bulvár
Sziget - Magyar lány a fesztivál 11 milliomodik látogatója
Egy Ománban élő magyar lány lett a Sziget fesztivál történetének 11 milliomodik látogatója, akit a rendezvény hétfői zárónapján köszöntöttek a bejáratnál.