Városlista
2026. július 2, csütörtök - Ottó

Hírek

2020. Február 21. 05:00, péntek | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Spanyolok vertek meg egy jegyellenőrt a Keleti pályaudvarnál

Spanyolok vertek meg egy jegyellenőrt a Keleti pályaudvarnál

Elfogtak a rendőrök egy spanyol férfit és egy nőt, akik a Keleti pályaudvarnál megütöttek egy jegyellenőrt - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság csütörtökön a rendőrség honlapján.

A férfi és a nő kedd délelőtt szóváltásba keveredett a jegyellenőrökkel, mert a vonaljegyük nem volt érvényesítve. A veszekedés hevében az ellenőrt meg is ütötték - olvasható a police.hu oldalon.

A rendőrök perceken belül a helyszínre érkeztek és elfogták a verekedőket.

A két spanyol állampolgárt őrizetbe vették és közfeladatot ellátó személy elleni erőszak elkövetésével gyanúsítják.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 02. 06:46, csütörtök | Belföld

Katasztrófavédelem: nyugaton és keleten is vihar okozott károkat

Az ország nyugati és keleti felén is károkat okozott a vihar szerda délután, Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében sok helyen kérik a tűzoltók segítségét

2026. Július 02. 06:43, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: a kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról

A kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról - közölte a miniszterelnök Facebook-oldalán.

2026. Július 01. 11:00, szerda | Belföld

Országos közlekedésszervező és gördülőállomány-kezelő társaság jön létre az uniós források felhasználhatósága érdekében

Benyújtotta kedden a kormány az országos közlekedésszervező és az országos gördülőállomány-kezelő társaság létrehozása érdekében szükséges törvényjavaslatot az Országgyűlésnek.

2026. Július 01. 11:00, szerda | Belföld

OGY - Megszűnik a Szuverenitásvédelmi Hivatal

A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről döntött az Országgyűlés keddi ülésén.