Hírek
2013. Május 17. 16:57, péntek | Helyi
Szülésfelkészítő tréning az XL-Fittleszben

Ismét szülésfelkészítő tanfolyamot tart a kaposvári XL Fittlesz sport, wellness és szabadidő központ.
Május 23-án 16 órakor tartja következő szülésfelkészítő tréningjét az intézmény, melyre szeretettel várnak minden érdeklődő kismamát. A foglalkozásokatHagyánek Adrienn szülésznő és Fazekasné Víg Andrea IBCLC nemzetközi szoptatási szaktanácsadó tartja.
A felkészítőn szó lesz többek között a szülés megindulásának jeleiről, hogy mikor induljanak el a kismamák a szülőszobára és mit vigyenek magukkal. A tréningen beszélgetnek majd a fájdalomcsillapításról, az újszülött ellátásáról, a szoptatás és az első órák jelentőségéről is.
További információkért keressék fel az intézmény honlapját :www. xl-fittlesz.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 17. 07:48, csütörtök | Életmód
Axiom-4 - Juhos Norbert: huszonöt kísérletet hajtott végre Kapu Tibor sikeresen
2025. Július 17. 07:46, csütörtök | Külföld
Parajd - Iskolakezdésre üzemelik csak be a sótalanító berendezést
2025. Július 17. 07:45, csütörtök | Belföld
NAK és MAGOSZ: nem hagyjuk, hogy az Európai Bizottság tönkretegye a gazdákat!
2025. Július 17. 07:44, csütörtök | Kék hírek
Fővárosi Törvényszék: letartóztatták a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottját
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottjának letartóztatását - közölte a Fővárosi Törvényszék sajtóosztálya szerdán az MTI-vel.