Hírek
2017. Augusztus 02. 07:21, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Tizenöt százalékkal volt több dolguk a mentőknek a hőségben
Országosan mintegy 15 százalékkal több dolguk volt a mentőknek - egy átlagos naphoz képest - az elmúlt huszonnégy órában a hőség miatt - közölte az Országos Mentőszolgálat kedden az MTI megkeresésére.
Győrfi Pál, a szervezet szóvivője az M1 aktuális csatorna műsorában azt mondta, hogy - érdekes módon - a budapesti esetszám nem nőtt. A leggyakoribb a hőség miatti rosszullét, amely ájulás, de akár infarktus is lehet - tette hozzá.
Az Országos Meteorológiai Szolgálat adatai szerint kedden országszerte sok helyen 35 foknál is melegebb volt, többfelé - főként keleten és a fővárosban - 37 fokot mértek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 02. 15:00, csütörtök | Belföld
KSH: a GDP-arányos hiány 4,7 százalékos volt 2025-ben
2026. Április 02. 13:00, csütörtök | Belföld
A cseh elnök szerint Szijjártó teljesen elvesztette a hitelességét, Szijjártó válaszolt
Lavrovval folytatott szívélyes beszélgetései miatt adott hangot félelmeinek a cseh elnök.
2026. Április 02. 11:00, csütörtök | Belföld
Főpolgármesteri Hivatal: aláírták a Budapesti Kerékpáros Futárok Közlekedésbiztonsági Chartáját
2026. Április 02. 09:00, csütörtök | Belföld
A külföldön dolgozó fiataloknak is biztosítaná a 3%-os hitelt a kormány
A kormányzat jelenleg is vizsgálja, hogyan tudja az Otthon Start hitelprogramot, a fix 3 százalékos hitelt kiterjeszteni és biztosítani a külföldön dolgozó magyarok számára is
