Hírek
2022. Április 15. 10:01, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Viperával és gázpisztollyal esett a szórakozóknak
Viperával és egy gáz-és riasztófegyverrel esett a szórakozóknak egy férfi Százhalombattán a minap. A rendőrök bilincselve előállították.
Egy százhalombattai söröző vendégeinek borzolta kedélyeit egy férfi április 12-én este. Több korsó sört gurított le a torkán, majd elhagyta a vendéglátóhelyet. Kis idő múlva épp zárásra azonban visszatért, hogy folytassa, amit elkezdett a személyzet azonban közölte záróra van, már nincs kiszolgálás – közölte a rendőrség.
Kifejtve, hogy ekkor a férfi a kocsma előtt üldögélő vendégekhez lépett és minden előzmény nélkül egy viperával támadt egyikükre, többször meg is ütötte a sértettet. A cimborák próbáltak társuknak segíteni, ekkor azonban a támadó egy gáz-és riasztófegyvert húzott elő a zsebéből és azzal fenyegetőzött tovább, majd, amikor megunta elsétált a helyszínről.
A rendőrök azonosították az érdi illetékességű Sz. Tibort, akit másnap kora este lakásán bilincseltek. A 46 éves férfi kihallgatásán taglalta, hogy napközben 10 doboz sör és jó pár deci bor is lecsúszott a torkán és nyugtatókat is bevett, - így az általa önkívületi állapotnak titulált helyzetében - a történtekre nem emlékszik.
Az Érdi Rendőrkapitányság felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntettének megalapozott gyanúja miatt folytatja le vele szemben a további eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 02. 15:00, csütörtök | Belföld
KSH: a GDP-arányos hiány 4,7 százalékos volt 2025-ben
2026. Április 02. 13:00, csütörtök | Belföld
A cseh elnök szerint Szijjártó teljesen elvesztette a hitelességét, Szijjártó válaszolt
Lavrovval folytatott szívélyes beszélgetései miatt adott hangot félelmeinek a cseh elnök.
2026. Április 02. 11:00, csütörtök | Belföld
Főpolgármesteri Hivatal: aláírták a Budapesti Kerékpáros Futárok Közlekedésbiztonsági Chartáját
2026. Április 02. 09:00, csütörtök | Belföld
A külföldön dolgozó fiataloknak is biztosítaná a 3%-os hitelt a kormány
A kormányzat jelenleg is vizsgálja, hogyan tudja az Otthon Start hitelprogramot, a fix 3 százalékos hitelt kiterjeszteni és biztosítani a külföldön dolgozó magyarok számára is
